Gün 9: Bluetooth Cini

Bugün Kariyergenç‘in iki patronu Hasan ve Sinan ile Nişantaşı Cafe Zone‘da öğle yemeği yedik. Yaz rehavetine fırsat vermeden önümüzdeki döneme hazırlanmakta olan ekip, gelecek senenin bu seneden çok daha iyi geçmesini planlıyor. Bu arada 42. günü de kendileri alarak oluşturacağımız ormana da katkıda bulunmuş oldular 🙂

Bugünün sponsoru Vodera Bluetooth Marketing çok yaratıcı işlere imza atıyor: Darty’lerdeki bluetooth noktalarında Sertap Erener’in albümünün dağıtılması, sinemalarda film fragmanlarının gösterimi, mağazalarda verilen indirim kuponları, oyunlar… Desnet Genel Müdürü Ömer Ekinci‘nin bu girişimlerini anlatan çok güzel bir “bluetooth cini” formatında fotoğrafı vardı. Onu koymak istedim; bulamadım. Onun yerine kendi fotoğrafımı o mavileştirdim ama o lezzette olmadı elbette.


Bu arada kendisi bugünlerde Girişimci Geliştirme Programı’nda ve öğrendiklerini şu adresten paylaşmakta. Girişimci adaylarına faydalı olacaktır sanıyorum.


Edit: Buldum fotoğrafı 🙂

Vodera Hakkında:
Biz, Vodera olarak,  Desnet Bilişim Grubu’na bağlı  Mobil Pazarlama projeleri geliştiren ve uygulayan şirketiyiz, Bluetooth ile lokasyon bazlı pazarlama ve reklam projeleri geliştirip markalara ya da ajanslara sunuyoruz. Bluetooth ile reklam ve pazarlama çözümlerinin teknolojik altyapısını sürekli geliştiriyoruz, her markaya farklı kurgular geliştirerek, teknolojiyle fikirleri bir araya getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir