Erdem Genç, Mall Report Dergisi’ndeydi

mall

“Dijitalleşme organizasyon şekillerini gösteriyor”

Dijital öğelerin en güzel yanını, dinamik bir yapıya sahip olmaları şeklinde açıklayan M3 Genel Koordinatörü Erdem Genç, dijital unsurların yer aldığı bir organizasyona ilişkin bir farklılıkları şu örnekle ifade etti: “Tamamen LED bir sahne imal ettiğinizde, sunumlarınız daha özgür oluyor ve görseller tüm sahnenin değişmesine izin veriyor.”

Organizasyon sektörünün sürekli yenilik isteyen bir sektör olduğunu dile getiren M3 Organizasyon Genel Koordinatörü Erdem Genç, “Firmalar her yeni organizasyonda, daha önce deneyimlemedikleri yeni çözümler istiyor. Aynı şekilde kendileri deneyimlemeseler de çok fazla göz önüne çıkmış çözümleri istemiyorlar. Bu yüzden bizde M3 Works olarak, sürekli yurtdışındaki yenilikleri takip ediyor ve kendi inovatif çözümlerimizi üretiyoruz” dedi.

M3 ORGANİZASYON’DAN DİJİTAL UYGULAMALAR

Gelişen teknolojinin kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağladığını belirten Erdem Genç, “Kullanılan araçların yarattığı heyecan, verilmek istenen mesajların etkisini artırıyor” dedi ve devam etti: “Dijital öğelerin en güzel yanı dinamik bir yapıya sahip olmaları Örneğin; tamamen LED bir sahne imal ettiğinizde sunumlarınız daha özgür oluyor ve görseller tüm sahnenin değişmesine izin veriyor. Fuaye alanına eklediğiniz sanal gerçeklik gözlüğüyle, katılımcılarınızı fabrika içinde sanal olarak gezdirebilir veya maceralar yaşatabilirsiniz. Yeni nesil ulaşım aracı walkingginger’larlaeski ginger’lardan daha pratik bir deneyim yaşayabilir: zıplayan ayakkabılarla hem eğlenip hem spor yapabilirsiniz. Artık define avı tarzı oyunlarımızı bile tabletlerle tasarlıyor; şirket genel müdürünün olduğu videoları, interaktif uygulamalarla teknolojik hale getiriyoruz. Tabletlerimize yüklenen dijital enstrüman uygulamalarıyla özel atölyelerle yapıp birlikte müzik yapıyoruz. LED ışıklı davullarımız müziğe bambaşka bir boyut katıyor. Anket sonuçlarını anında telefonla yüklediğimiz uygulamalarla görebilirken odadan kaçış oyunlarının gizli şifrelerini özel ekranlara saklayabiliyoruz.”

Teknolojinin ve dijitalleşmenin organizasyon şekillerini şimdiden değiştirdiğini ve çok keyifli bir boyut kattığını ifade eden Genç, önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla yararlanacağımız organizasyonların sektörü beklediğini belirterek sözlerini noktaladı.