Gün 13: 13. Cuma Yolculuk

Bu sabah Abdi İbrahim İlaç‘ın yeni binasına ilk defa gittim. Daha önce Zincirlikuyu’daki binalarından sonra dış görünümü oldukça etkileyiciydi; ama içinin de dışından aşağı kalır yanı yoktu. Camdan açılır kapanır kapılarla başlayan cam hakimiyeti, merdivenlerden toplantı odalarının görünen koridor duvarlarına kadar her yerde mevcuttu. Bu sebeple etkileyici görüntüler ve ferahlık oluşturuyordu. Önümüzdeki dönem şirketiçi sosyal kulüp ve organizasyonlar hakkında toplantı yaptık.

18:30’da Bandırma deniz otobüsüne yetişmem gerekiyordu. Babamın memleketi olan Çanakkale’nin Karabiga beldesine (ve muhtemelen tüm Ege’ye) en hızlı ulaşım bu şekilde gerçekleşiyor. Yarım saat kadar erken gelmemle internetten aldığım biletlerin çıktılarını otomattan alıp yerleşmek kolay oldu.

Babamların harika karşılaması ve mangal ziyafeti sonrası denize bile girdik. Gecenin karanlığında simsiyah sularda, ayışığında ılık sularda yüzmek, bilinmeze kulaç atmak gerçekten güzeldi. Sonrasında bizim yazlığın yanındaki parka, Bebek sahildeki veya Yıldız Parkı’ndakilere benzer halka açık spor aletleri koymuşlar. Biraz da orada eğlendik…

Foursquare’da Karabiga’yla ilgili hiçbir giriş bulamadım. Görev misali eklemekteyim önemli noktaları 🙂

Bugünkü sponsorum Siyah Kare, umarım projenin daha çok yayılmasını sağlayarak ormanın gerçekleşmesine katkıda bulunacak.”Beyazların dünyasına hoşgeldiniz” şeklindeki sloganı ve beyaz kare içerisindeki “Siyah Kare” logosuyla meşhur “Bu bir pipo değildir” önermesini getirdi aklıma.

SiyahKare Hakkında:
Siyah Kare İnteraktif Ajans müşterilerine pazar araştırması, hedef yönetimi, kullanıcı algı yönetimi, veri analizi ve ölümleme desteği ile stratejik plankama ve uygulamaları konusunda danışmanlık hgizmeti sunarken, proje ihtiyaçlarına uygun özel çözüm websiteleri, online  uygulamalar, kurumsal ve profesyonel sosyal platform hizmetleri, kurumsal sosyal medyta danışmanlığı ile tüm digital çözümlerin projelenddirilmesi ve uygulamaları konusunda uzman kadrosuyla bütünleşik interaktif dijital hizmetler sunmaktadır.
http://www.siyahkare.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir