Gün 17: Choc’nette Serinleten Çikolata Şelalesi

Başlığı görünce Ömer Ekinci epey sinirlenecek 🙂 Geçtiğimiz pazar quizy.me reklamı vardı ve Facebook’ta neden başlıkta markayı kullanmadığımı esprili bir dille sorguluyordu. Bugün bir kasıt yok; çünkü cidden iş dışında başka birşey yapamadım. İş çıkışı da en yakın Choc’nette‘e gidip serinleten bir tatları var mı diye sorayım dedim.

Metroda Angelabs’dan Harun Pekşen ve Metin Kahraman ikilisine rastladım. Ideshot’tan sonra gündemdeki sosyal medya takibi servisleri Monitera ile çok yoğun uğraştıklarını söylediler. Önümüzdeki günlerde onların da reklamını göreceğiz.Cevahir mağazasındaki (az kaldı Foursquare’da Mayor olacağım :)) Choc’nette’ki arkadaşlar gayet sıcak karşıladı. Tabi bunda marka tişörtünü giymem ve muhabbete “ben sizin bir hayranınızım” diye girmemin etkisi yüksek olabilir. Dondurmalı çikolata kulağa bile hoş gelirken damağa nasıl geliyor siz tahmin edin.

“Hakikaten siz ne iş yapıyorsunuz?” diye de sordular. Bir çeşit müşteri denetimi (tabi gizli olan değil) sandılar. Bakalım sitede görünce ne diyecekler?

Choc’nette Hakkında:
Tüm Türkiyeyi sarmış enfes bir lezzet , çikolata şelalesinden akan gerçek çikolata ile taze meyvelerin doyumsuz aşkı
http://www.chocnette.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir