Gün 23: ‘Clubber’ Karagöz ile Hacivat (Bilginet)

Burak Hoca da projenin destekleyicilerinden olmaya karar verdi. Ben de bir teşekkür ziyareti yapayım dedim. Bu arada önde hocanın ‘tohumlar fidana, fidanlara ağaca, ağaçlar ormana dönmeli yurdumda’ adlı türkü temalı fotoğrafını görüyorsunuz.

Burak Hoca yeni bir projem için bugünkü sponsorum Bilginet‘i önerdi. Ne olduğunu şimdilik söylemeyeceğim; ama değerlendireceğimden emin olabilirsiniz 😉

E tabi ‘Etohum Incubation Center’a girince birçok projeyle de bir araya geliyorsunuz 🙂 Monitera ekibi (Metin ve Harun – Angelabs), Alisverisrobotu.com girişimcisi Çağdaş’la çok yaratıcı (!) bir poz verdik.

O arada Kariyergenç‘e de uğrayıp Sinan’la da lafladım.

Akşam İstanbul’da bir Ramazan klasiği olan Feshane’deydim. Fotoğraftaki kadar komik olmayan (ama fotoğraf çektirirken samimilerdi) Karagöz ve Hacivat, Nasrettin Hoca, macuncu, dönerci ve bilimum yemek standı, üstüne fuar tadında incik boncuk standları mevcuttu.

İftar menümü de paylaşayım: Erzurum’un meşhur Cağ Kebabı. Yerinde yemiş biri olarak fena bulmadığımı (Ama tabi Çağdaş’ta yenilenin yanından geçemez) söyleyeyim.

Bilginet Hakkında:
Bilginet Bilişim Teknolojileri, 1998 yılından beri bilişim sektöründe e-ticaret alışveriş platform yazılımları, servis sağlayıcılığından özel projelere ve satış sonrası desteğe kadar geniş ürün-çözüm yelpazesiyle hizmet vermektedir.
Özellikle e-iş, e-ticaret, sanal mağaza uygulamaları konusunda yeni teknolojileri yakından takip ederek geliştirdiği çözümlerle, müşterilerinin verimliliklerini artırıp, kurumsal bilgi birikimiyle müşterilerine girdikleri alanlarda rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.
http://www.bilginet.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir