Gün 33: Doğayı En Çok Seven Honda Servisi (Yazeks)

Elmadağ’daki Honda bayi ve servisi Yazeks’ten Emrah Gök, projeyi başından beri destekliyor ve firmasının da burada yeralmasını istiyordu. Nazik davetini kıramadım ve zaten belli periyotlarda arabamın bakımını yaptırdığım firmanın yolunu tuttum.

Tüm çalışanlar çok sıcak karşıladılar. Firma müdürü dahil herkesle tanıştım. Özellikle servis departmanından Emrah Bey, Elif Hanım ve Meryem Hanım’ın yakın ilgileri oldu. Aracımı bir müşteri olarak teslim ettiğimde de her seferinde aynı yakın ilgiyi buldum.

Bu arada arabayı ilk aldığımda Emrah Bey, plakanın özel olup olmadığını sormuştu. Arabayı bir bir gün satmaya niyetlenirsem haber vermemi söylemişti (EG plaka sebebiyle). İyi servis sayesinde uzun yıllar yeni gibi kaldığından yakın zamanda öyle bir planım yok elbette 🙂

Bir de Tish-o’dan yaptırdıkları tişörtlerin arkasında da kendi adlarını taşıyan plakalar var.

Emrah Bey, 2011 model araçların bulunduğu galeri kısmını da gezdirdi. Neyseki Honda Civic henüz kasa yenilemiyormuş; sadece birkaç makyaj varmış. Motorsiklet satışına girseler de bir de Honda Shadow müşterileri olsam 🙂

Yazeks Hakkında:
Deneyimli kadrolarımız, 0 ve ikinci el araç satışı ve alımında güven öncelikli ilkemizle, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
Servis departmanımız, bölümlerinde deneyimli uzman ekiplerle aracınızın en kısa zamanda bakım, hasar yada arıza tespiti ile bilgilendirilmenizi ve teslimatın en kısa zamanda yapılması için hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyetiyle tanınmayı, servis kalitesiyle fark yaratmayı ve uyumlu çalışanlarıyla beraber ismini daha da çok duyurmayı hedeflemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir