Gün 46: Adele’nin Olağanüstü Maceraları (Moreclick)

Luc Besson ve bilimkurgu severlere şiddetle öneririm; çok keyifli bir film “Adele’nin Olağanüstü Maceraları“. Özellikle benim gibi Paris’ten yeni dönmüş biri için daha iyi bir seçim olamazdı.

Film 1900’lü yıllarda geçiyor ve yer Paris. E tabi bu durumda çok dekor masrafınız yok.

“Hanımlar beyler bir müsade edin, şu alanı boş bırakalım. Evet… Eski arabalar binanın önünden geçsin… Harika!”

Zaten yapısı çok iyi korunmuş bu tarihi mekanları kullanmak böylesine kolay oluyordur herhalde 🙂 Lourve Müzesi, Sacre Coure, Moulin Rouge, Opera, Eiffel… Sırayla bu keyifli bilimkurguda kendine yer buluyor. Özel efektler pek olmamış tamam, ama yine de keyif kaçırmıyor.

*

İnternette reklamcılık ciddi bir iş. Genellikle firmalar bu işi kendi içlerinde çözmeye çalışıyor veya işin ehli olmayan kişilere bu işi teslim ediyor. Sonuç zaman ve para kaybı oluyor. Özellikle Google Adwords reklamcılığında bilgi ve kullanım çok önemli. Tıklama Başı Maliyet, arama sözcükleri, hedef kitle gibi eşleştirmeleri çok nitelikli yapmak gerekiyor.

Bugünkü sponsorum Moreclick de bu işi Türkiye’de en iyi yapanlardan. Bu işi dışarı yaptıracaksanız Google yeterlilik sertifikası mutlaka aranmalı ki Moreclick’te bunun en üst seviyesi mevcut (Bazı firmalar, şahıs sertifikası olan “Individual” alıyorlar; dikkat! Ben zamanında almıştım oradan biliyorum 🙂

Moreclick Hakkında:
MoreClick olarak yaptığımız işi “ Reklam bütçenizi en etkin ve verimli ” kullanmanızı sağlamak olarak özetleyebiliriz.
MoreClick, hizmetlerini 4 başlık altında toplanmıştır :
1. Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Hizmetleri
2. Arama Motoru Pazarlama (SEM) Hizmetleri
3. Web Pazarlama ve İnteraktif Kampanya Hizmetleri
4. Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
MoreClick, banner kampanyalarından, metin reklamlara, e-mail kampanyalarından, mini site projelerine kadar birçok interaktif reklam hizmetini müşterilerine sunarak, etkin kullanım ve geri dönüşüm için gerekli danışmanlık hizmetini vermektedir.
http://www.moreclick.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir