Gün 47: Fashion Night Out (Elvedaofis)

Orman uğruna bir yıl boyunca kıyafetlerimden vazgeçip reklamlı tişörtlere yöneldim. E gün Fashion Night Out günü olunca, herkes şıklık yarışındayken ben tişörte kaldım 🙂

Bari fularla durumu kurtarayım dedim ama nereye kadar 🙂 Bu arada Ömer Nart ve Nihat İpekçi ile bir araya gelmiştik. Nihat farklı açılar deniyor; tabi elindeki telefonla en niyetinde bu kalitede fotoğraf çekebiliyoruz.

Fashion Night Out, Vogue dergisinin dünyanın birkaç şehriyle birlikte İstanbul’da da düzenlenen bir hadise. Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinyepark’ta gerçekleşti. Nişantaşı’nda geç saatlere kadar araç ve yaya trafiği yoğundu. İnsanlar şıklık yarışındaydı. Hatta diyebilirim ki hiçbir zaman bu kadar şık insanı, sokaklarda bir arada görmemiştim.

Bu kadar şıklığa, güzel mağazalara, belediye başkanı Mustafa Sarıgül’ün “Burası Nişantaşı, elbette farkı olacak” yazılı dev brandasına karşın Abdi İpekçi Caddesi asfaltı yol bakım, onarım çalışmaları yüzünden perişan haldeydi. O şık bayanlar ayağındaki topuklularla zar zor yürüyordu. Bu çözülse, yollarımız hep yamalı yollar… Sinir bozucu.

*

Elveda Ofis, sizlere nasıl “yerden bağımsız” çalışabileceğinizi anlatan bir blog. Çoğu zaman ben de ofis dışında çalışabiliyorum. Ama yine de ekiple bir arada olma ve bir merkezden ulaşılma gereklilikleri sebebiyle ofise de ihtiyaç var. Yine de sitenin sahibi Özlem Hanım, herkese yol göstermekten, yardımcı olmaktan geri kalmıyor. Desteği için bir teşekkür de buradan gitsin.

Elveda Ofis Hakkında
Ben Özlem Ercan. Yaklaşık 1 yıl önce eşim ve kızımla beraber İstanbul’da yaşayan hemen herkesin hayalini gerçekleştirip Antalya’ya taşındık.
Yabancı firmalardaki “kurumsal” işlerimizi bıraktıktan 1 ay sonra Antalya’ya yerleşmiştik bile.
Durumumuzun en can alıcı noktası burada başlıyor: Biz Antalya’da çalışıyoruz, ama kesinlikle Antalya’da iş aramadık. Çünkü çalıştığımız firmaların çoğu hala İstanbul’da.
http://www.elvedaofis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir