Gün 53: Woo İstanbul ile Boğaz Keyfi

Havalar çok da soğumadan Boğaz’ın açıkhava güzelliklerini kaçırmamak lazım. Dostlarla bir araya geldiğimiz güzel bir gün oldu. Gayet şık tişörtümle Woo İstanbul ile üçüncü gündeydim.

Son gün vesilesiyle Woo İstanbul’u daha iyi tanıyalım:

“Kıtaların ve kültürlerin birleşip kaynaştığı İstanbul, dünyanın cazibesi en yüksek şehirlerinden birisidir. Yüzyıllar boyunca İstanbul dünyanın en etkileyici coğrafi noktalarından birisi olarak kabul edilmiştir. Dünya hükümdarlarının rüyalarını süslemiş, bu şehri ele geçirmek, ona sahip olmak için sayısız savaşlar yapılmıştır.

Woo İstanbul markamızın da ilham kaynağı dünyanın en cazibeli ve kıskanılan şehri İstanbul… İstanbul’un enerjisi, dinamizmi, göz kamaştıran güzelliği markamıza hayat veriyor. Logomuz Boğaziçi’nin estetik bir anlatımı… Boğaziçi’nin eşsiz kıvrımları “W” harfinde, onun ayrılmaz parçası olan ve birer inci gibi ardı ardına dizilmiş Adalar da iki adet “O” harfinde simgeleşiyor.

Woo İstanbul projesini hayata geçiren Nart Group olarak 1991 yılından bu yana hazır giyim sektörü içindeyiz. Denim jean ağırlıklı olmak üzere her türlü spor giyim üretimi konusunda derin bir tecrübeye sahip bir grubuz. 3 kıtada 20’in üzerinde ülkeye kendi markalarımızla hazır giyim ihracatı yapıyoruz.

Woo İstanbul ile genç ve genç yetişkin erkek ve kadınlara yönelik günlük hayatın pek çok anı için rahat giyilebilir ve şık kombinasyonlar sunuyoruz. Özgün ve farklı konseptimizle erkek ve kadınlar için onları çekici kılacak alternatifler yaratmaya devam ediyoruz.”

http://www.woo.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir