Gün 59: TNS Global ile İnteraktif Ritm (Interplus)

Bugün 110 kişilik TNS Global ekibiyle keyifli bir  motivasyon atölyesi çalışması yaptık. Yıllık hedef paylaşım toplantıları sonrası keyifli bir final olmuş oldu. En önemli çıkarımlarımız takım çalışması ve değişimdi.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde gerçekleşen atölyede salon akustiği o kadar güzeldi ki, ses sistemi kurma gereği duymadık. Yalnızca bir mikrofonla keyifli bir çalışma gerçekleştirdik. TNS Global çalışanları da oldukça yetenekliymiş doğrusu 🙂

Daha sonra Taksim’de bir arkadaşımla buluştum. Havaların soğumasıyla bu tişört işi zorlaşmaya başladı. Bakalım kışın ne yapacağız 🙂 Sevgili reklamverenler size sesleniyorum: Biraz daha kalın malzemenin zamanı gelmedi mi?

*

Interplus Hakkında
Interplusgroup, kurumların artan rekabet ortamında gelişmesini ve sürdürülebilir başarılar elde etmesini sağlayacak Dış Ticaret projeleri (Satış, Pazarlama, Satınalma, Yatırım ve Analiz Çalışmaları) gerçekleştirmektedir.
Interplusgroup’un hedefi; müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kurumların ihtiyaç duydukları ortak değeri yaratacak, vizyonlarını geliştirebilecekleri çözümler sunmaktır. Bu da doğal olarak kurumların kendi iç kaynaklarını verimli ve entegre kullanabilir hale gelmeleri sonucunu doğuracaktır.
http://www.interplusgroup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir