Hürriyet – Erdem Genç

IMG_9472

Anadolu Üniversitesi’nde “Gelişim Sende Başlar’15” Semineri

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AVRUPA ÖĞRENCİLERİ FORUMU KULÜBÜ (AEGEE) TARAFINDAN “GELİŞİM SENDE BAŞLAR’15” İSİMLİ KİŞİSEL GELİŞİM ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

Anadolu Üniversitesi Avrupa Öğrencileri Forumu Kulübü (AEGEE) tarafından “Gelişim Sende Başlar’15” isimli kişisel gelişim semineri düzenlendi.
Sinema Anadolu’da gerçekleşen etkinliğe konuşmacı olarak Eğitmen Salim Tanrıverdi, Erdem Genç ve Sinan Ergin katıldı. Osmangazi Üniversitesi’nden de katılımın olduğu etkinlikte kendi alanında profesyonel ve tecrübeli isimler öğrencilere hayatlarına yön verecek bilgiler verdiler. Konuşmacılardan sonra Bab-ı Mizah Doğaçlama Tiyatro Ekibi de salondakilere gösterilerini sundular.

“TEMATİK PROJELER ÜRETİYORUZ”

Avrupa Öğrencileri Forumu Kulübü ve gerçekleştirdikleri etkinlik hakkında bilgi veren AEGEE Eskişehir Yürütme Kurulu Başkanı Zafer Erbil, AEGEE’nin 1985 yılında Paris’te bir grup öğrenci tarafından kurulduğunu aktardı. Avrupa’nın çeşitli yerlerinde lokallerinin olduğunu ifade eden Erbil şöyle devam etti:
“Kulüp olarak çeşitli tematik projeler yapıyoruz ve böyle kişisel gelişime yönelik gruplarla çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Bu daha önce yaptığımız bir etkinlikti. Bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Katılımdan memnunuz. Üniversitemizin de bir sloganı var “Hayat boyu eğitim” diye. Bizler de kulüp olarak bu fikri savunuyoruz. Buraya gelenlere sadece üniversite eğitimi değil daha çok hayatın verdiği eğitimlerden de yararlanmalarını istiyoruz. Bu yüzden böyle bir kişisel gelişim seminerini gerçekleştirdik.”
Etkinliğin sonunda katılımcılara “Katılım Belgesi” verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir