İHA – Erdem Genç – Toyp Ödülleri

iha-toyp

21. TOYP Ödülleri sahiplerini buldu

Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği tarafından bu yıl 21.si düzenlenen TOYP (Ten Outstanding Young Persons Of the World) Ödül Töreni ve Gala Gecesi 28 Kasım’da Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

JCI (Junior Chamber International)’ın toplumdaki pozitif değişimi gençler vasıtası ile gerçekleştirmeyi amaçladığı projesi TOYP kapsamında, Türkiye’nin On Başarılı Genci ödüllendirildi.

9 ayrı kategoride ödül verilen gecede, TOYP Özel Onur Ödülü’nü de Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail Erkan Çelik; kazandı. Bilimsel Önderlik kategorisinde Ali Koşar, Siyaset-Hukuk ve Kamu Yönetimi alanında Güneş Unuvar, Fen ve Teknik Gelişme alanında Mehmet Z. Baykara, Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik alanında Gökhan Yıldırım ödül aldı. Ödül töreni, Beykent TV’den canlı olarak yayınlandı.

TOYP 2015, İş Dünyası-Ekonomik ve/veya Girişimcilik, İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı, Kişisel Başarı-İnsanlığa ve Gönüllü Kuruluşlara Hizmet, Tıbbi Yenilik ve Buluşlar, Kültürel Başarı kategorilerinde birinci olan gençlere ödüllerinin takdim edilmesiyle devam etti.