Keyf Gazetesi – Erdem Genç

Rockçı ve işadamı Erdem Genç yeni şarkısı Engel Olma’ya video çekenler arasından seçilecek bir öğrenciye bir yıl burs verecek. Gençleri değişime ve harekete geçmeye yönlendiren bu şarkısıyla girişimci işadamı yaşantısını birleştirdiğini belirten Genç, en az bir dakikalık müzik klipleri arasında yapacağı seçmede en başarılı bulduğu klibi çekene bir yıl boyunca aylık 500 TL burs vadediyor.

“Motivasyon” adlı ilk solo albümü yeni çıkan sanatçı bu bursu neden verdiğini ise şöyle anlatıyor: “İlk organizasyon işlerimi lisede yaptım. Şirketimi ise 20 yaşında kurdum. O zamanlar kimse bana güvenmiyordu ancak şimdi alanında lider bir şirketin başındayım. Ben gençlere güveniyorum ve genç bir yetişkin olarak onların hem hayallerini, hem yaratıcılıklarını destekliyorum. Umarım ufak da olsa böyle bir katkı doğru yeri bulur ve gençler başarı basamaklarını çok daha kolay tırmanır”.

Şartları

Yalnızca lise ve üniversite öğrencilerinin katılımına açıktır.

31 Ekim 2019 tarihine kadar Youtube’a yüklenen videolar arasında en çok izlenip beğeni ve yorum alan 20 klip finale kalacak. 30 Kasım tarihine kadar ise bu 20 klipten en çok beğenilen klibin yeniden oylanması istenecek. Kazanan klip 21 Aralık tarihinde Erdem Genç’in sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Tüm klipler Youtube’a ve IGTV’ye yüklenmeli, youtube.com/erdemgenccom ve instagram @erdemgenc hesabına bağlantı verilmeli, #erdemgenç #engelolma hashtag’leri bulunmalıdır.

Finale kadar klipler 15 Kasım tarihinde açıklanacak ve 20 klip tekrar oylamaya sunulacaktır. Erdem Genç ilk 20’ye giremeyen, ancak başarılı bulduğu klipleri bu oylamaya dahil edebilir veya uygun bulmadığı klipleri dereceye girmesine rağmen liste dışı sayabilir.