Küba Ritmi

Küba’yı anlatan roman tadında gezi günlüğü

Modern seyyah Erdem Genç’in en sevdiği ülke Küba’ya olan iki yolculuğunu temel alan Küba Ritmi, birbirinden değerli tavsiyeler veren bir gezi romanı niteliğinde. İki seyahatte, beklentileri farklı iki arkadaş grubu ve iki farklı rotayı anlatan yazar, Küba ruhunu hissetmeniz ve bu ruhla bu yolculuğa çıkmanız için çağrıda bulunuyor.

Arka Kapak:

Sevgili Yoldaşım,

Şu an benimle birlikte çok keyifli bir yolculuğa çıkmak üzeresin.Dünyayı gezen bir gezgini kendine âşık eden yüzölçümü küçük, adı büyük bir ülkeyi dostlarımla ziyaret ettiğimde yaşadığımız maceraları okuyacaksın.

Derdim; Küba ruhunu benimle yaşaman. Ve olur da bir gün kendi Küba maceranı yaşamak için yola çıkarsan bu keyifli ruhla yol alman.

Küba ritim, Küba müzik, Küba film, Küba sanat, Küba Che… Daha neler neler!

KİTABIN SIRADIŞI ÖZELLİKLERİ

Kübalı Ressam: Kitabın kapak resmi Kübalı ressam Francis Fernandez Trujillo tarafından Erdem Genç’in Vinales’te poz vermesiyle yapılmış.
İnteraktif Kitap: Her bölüme özel Küba şarkısı akıllı telefonunuza okutularak dinleyebilir, kitaptaki fotoğrafların renkli hallerini veya ilgili bölümün videolarını tabletinizden görebilirsiniz.
Rehber: Küba ile ilgili kokteyl&yemek tariflerinin, filmlerin, kitapların hatta büyükelçilik özel tavsiyelerinin bulunduğu bir bölüm de mevcut. Ayrıca sayfa aralarındaki Püf Noktaları ile seyahatlerinizde dikkat edebileceğiz çok özel ipuçları bulunuyor.
Sayfalar Ters: Kitapta sayfa numaraları Erdem Genç’in diğer kitaplarında olduğu gibi tersten gidiyor.
İndirimli Tur: STH Turizm’in düzenlediği Erdem Genç rehberliğindeki turlarda %5 indirim sağlayan kupon kitabın içinde yer alıyor.

Eser Adı : Küba Ritmi
Yazar Adı : Erdem Genç
Türü : Gezi
Sayfa : 256 sayfa
ISBN : 978-605-87129-8-0
Fiyatı : 16 TL
Yayın Yönetmeni : Erdem Genç
Kapak Fotoğrafı : Francis Fernandez Trujillo
Dağıtım : Yeditepe Yayın Dağıtım 528 47 53
Websitesi : www.erdemgenc.com