TÜGAİD’ın dergisi Elegans’ta birinciliğimiz

:: Elegans ::
Ben bunu yazmamışım sanırım. TÜGİAD’ın YTÜ’de verdiği Girişimcilik eğitimlerinde EFE adlı takımımız TOT (Taste Of Turkey) projesiyle birinci olmuştu. Bu da TÜGİAD’ın yayın organı Elegans’ta yeralmıştı.
Yıldız Teknikliler Sertifika Aldı

Üniversite – sanayi işbirliğine en güzel örneklerden birini oluşturan TÜGİAD Girişimcilik Derslerinde Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile yapılan program tamamlanarak öğrencilere sertifikaları verildi. Dönem sonunda 4 gruba ayrılan öğrenciler “organik ürünler” konusunda yaptıkları sunumlarla başarı için yarıştılar. Öğrencilerin görülmeye değer bir heyecan ve özenle yaptıkları sunumlardan sonra TÜGİAD Girişimcilik Komisyonu tarafından yapılan değerlendirmenin sonuçları 6 Haziran’da Genel Merkezde yapılan törende açıklanarak öğrencilere sertifikaları verildi. Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri başarıyla tamamladıkları program sonrasında sertifikalarını Girişimcilik Komisyonu üyeleriyle birlikte kutladılar.


Girişimcilik Komisyonu Başkan Yardımcısı Bülent AHISKAL törende proje koordinatörü İrfan Kadir TANVER’e teşekkür sertifikası verdi.

Eser ÖZPUYLAT, Erdem GENÇ, Arzu ÇAKMAK, Hüseyin ÜNAL, İpek SİYİONARAN’dan oluşan ekip, yaptıkları sunumla birinci seçildi. Birinci ekip TÜGİAD Girişimcilik Komisyonu Başkanı Nurettin VAROL, proje koordinatörü İrfan Kadir TANVER ve Lütfü KÜÇÜK ile birlikte görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir