Karabiga Belediyesi – Erdem Genç

karabiga

karabiga-erdemgenc

Genç girişimci-iş adamı Erdem Genç, Belediye Başkanımız Muzaffer Karataş’ ı makamında ziyaret ederek, Karabiga için yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti…

Kendisinin de Karabiga için bir şeyler yapmak istediğinden bahseden Genç; “Karabiga’ lı olmaktan gurur duyuyorum. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’ na kitaplık ve Atatürk Köşesinden oluşan bir destekte bulunmayı planlıyorum ve bunu babamın adına, Babalar gününde yapmak istiyorum. Karabiga hepimizin, bende fırsat buldukça Beldemize gelerek burada zaman geçirmekten çok hoşlanıyorum” dedi. Yapmak istediklerinin sadece bununla sınırlı olmadığını söyleyen Genç,  şu an yürüttüğüm meslek dalları ile ilgilide fikirlerim var, bunları da yakın zamanda hayata geçirmek istiyorum, diye konuştu.

Belediye Başkanımız Muzaffer Karataş’ da kendisine teşekkür ederek, “insanın baba toprağını unutmaması, her ne kadar burada doğmamış olsanız bile, kendinizi Karabiga’ nın bir parçası olarak görmeniz son derece anlamlı ve çok güzel bir davranış” dedi.  02.10.2012

 Erdem GENÇ Kimdir ?

Türkiye’nin iş dünyasını en çok eğlendiren şirketi M3 Works’ün başında olan Erdem Genç’in, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf gibi uğraşları bulunmaktadır. YTÜ Makine Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu ve Özyeğin Üniversitesi’nde Türkiye’de ilk defa bu sene açılan Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan 1983 doğumlu Erdem Genç, şirketlere takım çalışması ve motivasyon atölyeleri düzenleyen M3 Works şirketi sahibi, Park Kitap Yayıncılık Hizmetleri  ve Gizlimoda.com  şirketleri kurucu ortağıdır. Ayrıca edebiyat, müzik ve fotoğraf gibi uğraşları bulunan Genç’in “20 Yaşında Patron Olmak” ve “Debut”  adlarında iki kitabı bulunmaktadır. İstanbul doğumlu olmasına rağmen baba tarafından Çanakkale Karabigalı, olmaktan gurur duymaktadır.

1999-2004 arası Metal Monster dergisi editörlüğü yapmış, 2006-2010 Yılları arasında Üniaktivite ‘de Yönetici Ortaklık görevinde bulunmuştur. Campus TV’de program yapmış, Köprüaltı, Şebek, Dream ve Fortune dergilerinde yazmış olup Alternatif Süreç gazetesi ve bloglarında halen yazmaktadır. Soul Shred’le 2003, Karma ile 2009 tarihli olmak üzere vokalist olarak kayıtları bulunmakta, M3 Ritm Atölyesi ile 2006′dan beri perküsyon çalmaktadır. 3. İfsak Genç Fotoğrafçılar Festivali, Modern Face Of Istanbul gibi birçok sergide yeralmış, sırasıyla İzzet Keribar, 3. Kingston & Fotoğraf Dergisi ve 4. Kingston & Fotoğraf Dergisi yarışmalarından ödüllü bir fotoğrafçıdır.

2006 Yılı JCI İstanbul “İlk 15 JC” Proje Direktörü, Young Ceo Club 2010-2011 Dönemi Üye İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Nişantaşı Leo Kulübü 2009-2010 Dönemi Başkanı olan Erdem Genç, 2011-2012 ve 2012-2013 Dönemleri Nişantaşı Lions Kulübü Başkanı, 2012-2013 JCI Bahçeşehir Yönetim Kurulu Üyesi ve YTÜMed üyesidir.

Ellinin üzerinde üniversite, lise ve sivil toplum kuruluşunda “Girişimcilik”, “E-Ticaret” ve “Sosyal Medya” konulu seminerler veren Erdem Genç’in TÜGİAD, Boğaziçi Üniversitesi, Startup Weekend, JCI, Lions, Peryön, Eduplus gibi çeşitli kurumlardan ödülleri bulunmaktadır.