“10 Yaşında Girişimci Olmak” Kitabım Çıktı

Sabancı’nın çocuğu olmamak sizin suçunuz değil, ama Sabancı’nın anne babası olmak sizin elinizde!

 

 

Girişimci çocuk yetiştirme yollarını barındıran bu kitap yazarın çok satan “20 Yaşında Patron Olmak” kitabının öncülü niteliğinde. Yılın Genç Girişimcisi ve Türkiye’nin En Başarılı Genci ödüllerinin sahibi Erdem Genç, uzman psikologların ve çocuk girişimciliği konusunda uzman akademisyenlerin süzgecinden geçirdiği öğütlerini kendi öyküsü üzerinden akıcı bir şekilde aktarıyor. Her bölüm sonundaki özet ve psikolog notları doğru bilgilerin akılda kalmasını kolaylaştırıyor. Son bölümde yer alan röportajlar ise Genç’in merak edilen soruları cevapladığı bir bölüm olarak eseri tamamlıyor.

 

Erdem Genç’in hem girişimcilik ruhuna hem de girişimlerine hayranlıkla tanıklık etmiş biri olarak, “Çocuklar ve girişimcilik” temelinde bir kitap yazdığından bahsettiğinde hiç şaşırmadım. Dahası, Erdem’in müthiş bir titizlik ile kendi deneyimlerinin ve saptamalarının teknik bir süzgeçten geçirilmesini isteyişini görünce bu kitap projesini ne kadar ciddiye aldığını fark ettim.

Bir çırpıda okunacak, hızla akıp gidecek bu eğlenceli kitap, okuyan anne babaların kafalarında çocuk gelişimi ve yetiştirme şekilleri ile ilgili soruların oluşması, bu soruların cevaplarının bulunması, konuya ilgi ve motivasyonun artması alanlarında faydalı olacaktır.
Psikolog Burak Baduroğlu

Bakkal bir baba ile ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. Yani içimizden biri. Ama onu akranlarından ve diğer gençlerden ayıran birçok özelliği var. Erdem Genç, Türkiye’nin en ba- şarılı genç girişimcilerinden.

Türkiye Gazetesi

 

10 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLMAK

Başarılı girişimciliğin ilk adımları çocuklukta atılır

 

Yazar Adı:Erdem Genç

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın Dizisi:Yönetim-İşGeliştirme

Cilt Bilgisi:KartonKapak

Kağıt Bilgisi:EnzoKitapKağıdı

Sayfa Sayısı:160

Boyut: 13,5x21x1 cm

Basım Bilgisi:1. Basım

Basım Tarihi:Ekim2017

ISBN No: 978-605-2048-01-6

Barkod No: 9786052048016

Fiyatı:18TL

 

Basın Kiti

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir