Gün 36: Fırsatlı Alışveriş’i Yerde Ararken Gökte Buldum

Fırsatlı alışveriş bulacağım diye sağda solda gezinmeye gerek yokmuş. İki tıkla www.firsatlialisveris.com adresinden uygun fiyatlı alışveriş yapılabiliyormuş.

Bugünkü sponsorum olması sebebiyle siteyi inceledim: 691 TL’ye bile projeksiyon var. Dev ekran sinemayı evimize getirmek artık zor olmasa gerek. Öyle markasız falan da değil, gayet Acer.

40 TL’ye video da oynatan mp3 çalarlar var. Sadece elektronik yok. Örneğin dizlik ve kasklı kaykay 24,75 TL. Tamam, muhtemelen ben binemem ama elbette bir hediye edecek ufaklık bulunur.

Yani diyeceğim odur ki, internetten alışveriş yaparken fiyat araştırması yapmayı ihmal etmeyin ve seçenekleriniz arasına mutlaka Firsatlialisveris’i de ekleyin.

Firsatlialisveris Hakkında:
Fırsatlı Alışveriş İnternet Hizmetleri, internet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak, güvenilir, hesaplı ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla sektöre adım atmıştır.
Her geçen gün ürünlerinin çeşitliliğini arttırmakta ve müşteriye sunduğu avantajlarla onlara alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerine tanınmış marka ve ürün seçenekleri ile 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Alışveriş
imkanı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir