Gün 10: Böcek İmha Planı!


Sonunda çift rakamlı günlere başlayabildim. Umarım üç ay sonra da “dalya” diyebilirim. Bir yılı tamamlayınca da hep birlikte oluşturacağımız ormanın açılışını yapabiliriz.

Bugünün bir diğer özelliği de Dekatlon Buzz sayesinde ilk defa holding seviyesinde bir markanın* reklamını taşıma fırsatı buldum. Hem de oldukça keyifli ve yaratıcı bir kampanyası olan bir ürünle: Detan Maxi!

Facebook’taki Böcek İmha Planı evimizdeki börtü böceği fıs fısladığımız eğlenceli bir oyun. Yüksek puanlara bir de böcek seti dedikleri bir ödül veriyorlar. Ben ilk denememde 6800 civarı puan aldım ve birinci 12000’lerdeydi. Yani umut var sanki 🙂 Bu oyunu duyurduğumda “müptelası” olduğunu söyleyen arkadaşlarım da oldu. Hırs yaparsanız epey zamanınızı alıyor, şimdiden söyleyeyim.

Bu özel güne yakışır şekilde, epey mekan değiştirdim bugün. Öğle yemeğimi hoş bir manzara eşliğinde Fındıklı’daki Plato‘nun terasında yedim. The Marmara‘nın altındaki Starbucks‘taki karamel frappacino (buz gibi leziz) üstüne akşam yemeği de Kitchenette Taksim‘de ünlü bir fotoğrafçı arkadaşımla oldu. Fotoğrafı kendisi iPhone’umdan çekmek zorunda kaldığı için maalesef adını veremeyeceğim 🙂 Üstüne Küçük Beyoğlu‘nda bir limonatayla Taksim’e veda edip yine ufak tefek birkaç alışveriş için Cevahir‘e geçtim.

Dekatlon Buzz Hakkında:
Markalarınızı ve kampanyalarınızı sosyal medyada var ediyoruz. Sadece sosyal medya odaklı pazarlama ve iletişim çözümleri kurguluyoruz, online dünyada sizin için yayılım sağlayacak yeni nesil stratejiler geliştiriyoruz. Online varlığınızı analiz ediyoruz, takip ediyor ve raporluyoruz. Sosyal medyadaki varlığınızı analiz edip raporluyoruz ve itibar yönetiminizi sağlıyoruz, sosyal medya stratejinizi buna göre çiziyoruz.
http://dekatlonbuzz.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir