Gün 12: Reklamveren Şimdi Asker

Yukarıdaki fotoyu YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde kendim, motorsiklet üstüne koyup çektim. Alelacele bir yerlere yetişmem gerekiyordu gene. Garip ifadeler olmuş 🙂

Bugünü Sunumax için özellikle seçtik; çünkü kurucusu Sadık Kocabaşa askere gidiyor. Kütahya’da havacı olarak vatani görevini yapacak kardeşimiz. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.

Temmuz sonlarında da sitemizde benimle yaptıkları (ama itiraf etmek lazım aceleye geldi) bir Sunumax videosu yayınlanıyordu bu sitede. Web sponsorumuz Keops Medya yetiştirebilirse yine bu ve hakkımızda sayfalarında yeralacak bu video.

Türk işi iletişimin websitesindeki yansıması olarak gayet başarılı. Tercih edenler arasında çok büyük firmalar var: Sabancı Holding, Halkbank, Novartis… Sitesinden demoları görebilirsiniz.

Bu arada 5 ay boyunca yerine yeni üniversiteye başlayacak kardeşi Cem Kocabaşa bakıyor. Şimdiden başarılar Cem…

Sunumax Hakkında:
SunumaX internet tabanlı bir servis olup web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanıza yarar. Kurum kimliğinizi ancak sizin belirleyeceğiniz karakterler yansıtabilir. SunumaX, sizin belirleyeceğiniz insanları kullanarak sitenizin etkileşimini arttırıyor. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için, SunumaX’ın size sunacağı modellerden birini kullanabileceğiniz gibi, kendiniz veya belirleyeceğiniz başka kişiler de gerekli tanıtımları yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir