Gün 16: Üniaktivite En Aktif Kulüp Yarışma Afişi İlk Defa

Yeni bir haftaya başladığımız şu sıcak İstanbul gününün (evet, döndüm) tamamını Üniaktivite‘de geçirdim. Sebep malum; harıl harıl yeni dönem En Aktif Kulüp Yarışması‘na hazırlanılıyor.

Dile kolay bu yıl beşincisi düzenlenecek yarışma her geçen yıl daha çok yayılıyor, büyüyor ve ilgi görüyor. Önceki yıl 350 üniversite kulübünün katıldığı yarışmada, geçen yıl tam 525 kulüp yarıştı. Ödül törenine ise Nasuh Mahruki, Haldun Dormen, şampiyon Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Fütüristler Derneği Başkanı Ufuk Tarhan, danışman Yasemin Sungur gibi birçok ünlü ismin katılmasının yanısıra gecenin sunuculuğunu da ünlü şovmen Okan Karacan üstlendi.

Bu yıl ise 1000’den fazla kulübün katılımı ve çok daha görkemli bir ödül töreni olması bekleniyor. Üniaktivite’nin ajansı Sessiz Harfler’den ilk görseller geldi ve sağolsun Üniaktivite Genel Koordinatörü Güray Bey bunu ilk defa bu sayfalarda paylaşmama izin verdi. Yani Üniaktivite ziyaretçilerinden hatta sponsorlardan bile önce yeni afişi siz görmektesiniz 🙂

Üniaktivite Hakkında:
Üniaktivite; 1.500 öğrenci kulübü ve 100.000 üniversitelinin yer aldığı bir “üniversite medyası” ve “sosyal iletişim ağı” olarak üniversite öğrencilerine özel bir paylaşım ve iletişim platformu sunmakta, üniversiteler ile markaları buluşturacak birçok projeye imza atmaktadır.
http://www.uniaktivite.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir