Gün 20: Part Time Çalış, Hayata Alış (Unisbul)

Artık üniversite yıllarında çalışmayan yok gibi. Kendini ispatlama çabalarının ve kişiliğin en iyi oturduğu zamanlarda, aileye daha az yük olmak veya geleceğe şimdiden hazırlanmak üzere bir çoğumuz çalışmaya başlıyoruz. İşte böyle zamanlarda part time iş ihtiyaçlarına çözüm olarak ortaya çıkmış Unisbul.com yardımınıza koşuyor.

Şirket sahipleri Cemil Erol ve Uğur Akkuş’la Taksim’de buluştuk. İstanbul’a ilk defa gelenler misali anıtın orada ve Galatasaray Meydanı’nda fotoğraflar çektirdik 🙂 “Part Time Çalış, Hayata Çabuk Alış” sloganlarında belirttikleri “part time” iş bulmanın yanısıra yeni mezunlara yönelik tam zamanlı işler de buluyorlar.

Siteye ilan vermek ücretsiz. Ama mülakatlı yönlendirme istiyorsanız her profesyonel İnsan Kaynakları şirketinde olduğu gibi ücret alıyorlar. İş ve İşçi Bulma kurumuna da akredite olmuş bir şirket olduğu için güvenle eleman arayabilirsiniz.

Bu arada meydanda polislerin yeni Mini Cooper arabaları önünde fotoğraf çektirelim derken, quizy.me‘den Serhat’a rastladık. Benim geçenlerde reklam aldığım tişörtün aynısını giymiş 🙂 Dedim “Yahu Serhatcığım, serhatnerede projesi mi yapıyorsun?”. Meğer adam işinin aynı zamanda ‘fan’ı olarak zevkle giymekteymiş. Bu arada Serkan SEO uzmanıdır. İlgililerin takip etmesinde yarar var.

Unisbul Hakkında:
Unisbul büyük, orta ve küçük işletmeler ile şahıslara, özgeçmiş bankasındaki 45.000 aşkın özgeçmişle internet bazlı seçme, değerlendirme ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır. Unisbul, internet üzerinden ve sair vasıtalarla yurt içi ve yurt dışında iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetleri ile bu hizmetlerle ilgili danışmanlık, organizasyon, eğitim, seminer ve benzeri faaliyetlerde bulunmaktadır.
http://www.unisbul.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir