Gün 22: Rüzgarı Özlemişim (Mobilya Keyfi)

Projeye başlayalı dördüncü Pazar günüm ve bereket, hepsinde denize girmek kısmet oldu. Bugün İstanbul epey rüzgarlıydı. Kilyos Gümüşdere’ye gideceğimden ‘ne de olsa Karadeniz’ endişesi vardı. Ama gittiğimde bunun da farklı bir keyif olduğunu farkettim.

Seanergy Beach’te bir kere diğer Kilyos plajlarından çok daha kaliteli, ince bir kum var. Bir de şezlonglar sıkış tıkış değil, ferah. Hizmet olarak da (belki de Ramazan ve rüzgar sebebiyle kalabalık olmadığından) son zamanlarda gittiklerimden en iyisiydi.

Şöyle sahile doğru ayaklarımı uzatıp armut koltuk konforunda gazete okumanın keyfine varayım dedim. Ama rüzgar çok izin vermedi sayfaları çevirmeme. Ben de kitabımdan yüz buldum.

Bu arada şu armut koltuklar bugünkü sponsorum Mobilya Keyfi‘nde epey ucuz. Evde, balkonda, terasta da bu keyfi yapabilirsiniz. Zaten önümüz sonbahar; rüzgara da özendiyseniz gani gani geliyor 🙂 İlk defa beyaz tişört hazırlayarak bir ilke imza attıklarını da belirteyim.

Şikayetçi değilim rüzgardan. Şıpır şıpır terleten kuru sıcaktan kat be kat iyidir. Rüzgar sörfü yapanlarsa epey memnunlardı hallerinden.


Mobilya Keyfi Hakkında:
1987 yılından beri İzmir’de üretim yapan firmanın ürünlerini internet kanalıyla pazarlamak amacıyla 2006 yılında http://www.mooblemarkt.com/  sitesinden satışa başlandı. Kurulduğundan beri dürüstlük ve kaliteden de ödün vermeden müşterilerini daima en iyiyle buluşturmaya çalıştı. Yoğun talebe site altyapısının ve adının uygun olmamasından dolayı 2009 yılından itibaren http://www.mobilyakeyfi.com/ sitesi üzerinden internet satış hayatına devam etmeye başladı. 2010 yılı başlarında sadece internet satışlarının daha organizasyonel bir şekilde ilerlemesi amacıyla Mobilya Keyfi İnternet Teknolojileri ve Mobilya San.İç ve Dış Tic.ltd.Şti. kuruldu ve satışlar bu şirket üzerinden yapılmaya başlandı.
http://www.mobilyakeyfi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir