Gün 24: Young Ceo Club Başkanı’yla İftar (Interplus)

Bugün Young Ceo Club’dan bazı dostlarla iftar yaptık. Başkanımız Ömer Nart, Genel Sekreterimiz Nihat İpekçi ve üyelerimizden Vural Çavuşoğlu‘yla keyifli bir yemeğin ardından Nişantaşı Starbucks’ta çay, kahvelerimizi içtik.

Tüm gün oldukça verimli görüşmeler, anlaşmalar yaptım önümüzdeki dönem için. Bunların sonuçları ortaya çıktıkça paylaşmaya devam edeceğim. Ama günün son sözleşmesinin fotoğrafını paylaşmadan edemedim. Gördüğünüz üzere, Beşinci Cadde Genel Müdürü Vural Çavuşoğlu’yla M3 Works hizmetlerinin satışı konusunda sözleşme imzalamaktayız.

Beşinci Cadde, diğer “private shopping” sitelerinden “sadece bayanlara özel” olmasının yanısıra, ilk “hizmet satışı” gerçekleştiren bu tarz site de olacak. Zaten bayanların yoğun ilgisi olan çalışmalarımızın oldukça başarılı bir satış grafiği yakalayacağını düşünüyorum. Yakında bugünkü sponsorum Interplus‘ın dış ticaretinde katkıda bulunduğu onlarca ürünü de bizlere, pardon yalnızca bayanlara çok özel kampanyalarla sağlayacaklar.

Interplus Hakkında
Interplusgroup, kurumların artan rekabet ortamında gelişmesini ve sürdürülebilir başarılar elde etmesini sağlayacak Dış Ticaret projeleri (Satış, Pazarlama, Satınalma, Yatırım ve Analiz Çalışmaları) gerçekleştirmektedir.
Interplusgroup’un hedefi; müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kurumların ihtiyaç duydukları ortak değeri yaratacak, vizyonlarını geliştirebilecekleri çözümler sunmaktır. Bu da doğal olarak kurumların kendi iç kaynaklarını verimli ve entegre kullanabilir hale gelmeleri sonucunu doğuracaktır.
http://www.interplusgroup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir