Gün 25: Hammur’da Friendfeed İftarı (Mert Promosyon)

Hammur‘daki iftara katılmam son dakika Tuba Tırın‘ın aramasıyla oldu. Daha önce adını sosyal medyada bol bol duyduğum Hammur, yine bir Friendfeed zirvesine ev sahipliği yapmaktaydı. ‘Ev sahipliği’ dediysem tam anlamıyla ‘ev’ sahipliği 🙂

Sosyal medyanın tanıdık simalarına harika bir menüyle ‘ailecek’ hizmet eden Hammur sakinleri, gayet keyifli ve ‘lezzetli’ bir akşam geçirmemizi sağladı. Onur Atahan ve İsmail Demirayak‘a buradan da bir teşekkür gitsin. Mantıdan sürpriz pastırma dolmasına çok lezzetliydi. Bu arada mantının sarımsaklı mı, sarımsaksız mı olacağına sorusuna ilk yanıt masanın başındaki bayan arkadaşlardan beklendi. Şaşırtan “sarımsaklı” yanıtlarının ardından çoğunluk da onları izledi 🙂

İlerleyen günlerde Hammur tişörtü de giyeceğim. Umarım o gün de mekanı ziyaret imkanım olur. Bu arada Foursquare üzerinden bir kampanyaları var. Üç kere ‘check-in’ yapanlara limonata ikram ediyorlar.

Orada yeni tanıştığım bazı arkadaşlara da projeyi anlatma imkanı oldu. Hatta bazı reklam vermek isteyenlerimiz de var. Ama sanırım gecenin en önemli olayı Tuba’nın artık projeyi aktif olarak destekleyeceği. Gelişmeleri çok yakından göreceğiz.

Günün sponsoru Mert Promosyon‘un Genel Müdürü Mert Tavşancı‘yla YCC aracılığıyla tanıştık. Ama zaten uzun zamandır birlikte, bir alışveriş merkezinin promosyon ürünleri için çalışmaktaymışız. Müşterimiz de işlerinden çok memnun; zamanında teslimat ve yüksek kalite piyasada kolay bulunan bir özellik değil. Bu tarz konularda ihtiyacı olanlara bizzat tavsiye ederim.

Mert Promosyon Hakkında:
Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir. Bunlardan başlıcaları; ajanda, kalem, bardak, çakmak vb. günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz kullanışlı ürünlerdir.
1991’den beri müşteri karşısındaki, inandırıcılık ve güven duygusunu pekiştirdiğimize inanıyoruz. Bugün firma olarak kullandığımız, çoğu baskı tekniği ile geleceğe yönelik açılımlarla ve gelişmeleri çok yakından takip ederek siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
http://www.mertpromosyon.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir