Gün 26: Vize İşlemleri Aslında Çok Kolay (Vizeislemleri.com)

Bayram tatilinde Paris’te olacağım. Genelde vize almak derttir: Bir sürü belge topla, bir sürü form doldur, sıra bekle, olmadı git gel… Altı aylık Schengen Vizesi iki üç günde sadece bir defa Vizeislemleri.com‘a giderek almak gerçekten büyük kolaylıktı. Vizemin işlendiği pasaportum ve seyahat sigortam adresime elden teslim edildi.

Vizeislemleri.com, sağlık sigortanızı yapıyor, gerekli formları dolduruyor, gerekli otel, uçak rezervasyonlarını yapıyor, randevuları alıyor, sizin yerinize vekaleten bu yerlere gidiyor ve hatasız yapılan başvuru neticesinde sonucu son derece kısa sürede alıyorsunuz.

Site aynı zamanda referans bir site. Size gerekli tüm bilgileri veriyor. Dilerseniz hizmet almadan, bu yönergeleri takip ederek siz de vizenizi alabilirsiniz. Zaten Vizeislemleri.com’un para kazandığı kişiler, bu dertleri çekmek istemeyenler. Eylül’deki Amerika vize başvurumu da yine bu şirkete emanet ettim. Amerika aslında şahsen başvuru istiyor. Ama evrakların hazırlanması, formların doldurulmasında büyük faydaları oldu. Üstüne herhangi bir olumsuz duruma karşın görüşmeye bir refakatçi de gönderiyorlar ve içiniz rahat bir şekilde vize başvurusunda bulunuyorsunuz.

İlk fotoğrafta şirket genel müdürü Baran Uraz, gururla reklamıyla poz veriyor. İkinci fotoğrafta ise Buldumbuldum.com’dan o gün doğum günü sahibi arkadaşa aldığım dolar şeklinde tuvalet kağıtlarını bahşiş olarak sevinçle alan garsonumuz görünmekte 🙂 Son fotoğraf ise? Evet bildiniz, Taksim’de 🙂

Vizeislemleri.com Hakkında:
Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede ulaştırılır.
http://www.vizeislemleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir