Gün 30: Koşarak Boşluğa Atlamak (Alisverisrobotu.com)

Fethiye sokaklarında dolanırken bir okulun duvarında ‘Erdem’ yazdığını gördüm. Okulun bekçisi gelip “Adınız Erdem mi?” diye sordu. Onaylayınca da “Duvara yazıyı yazanı bulduk demek ki” diye espri yapmayı ihmal etmedi.

Fethiye Müzesi, Marmaris’teki kaleden bile daha mütevazi. İki küçük salon dışında bahçesi de bulunuyor. Yine de ilginç eserler bulabilirsiniz. Müzekart geçerli.

Likya Yolu’nda rastlayacağınız antik bir şehir üzerine kurulmuş Kayaköy, Rumların koyduğu adıyla Levissi şu an adeta bir hayalet şehir. 3500 yapının bulunduğu şehir 1922’de Türk-Rum mübadele anlaşması uyarınca boşaltılıyor. Türkler buraya yerleşmek yerine Manisa taraflarına yerleşmeyi tercih edince şehir boş kalıyor. İnsanı gerçekten etkileyen bu yerde bulunmak tüyler ürpertici.

Daha iyi fotoğraflar için buraya tıklayabilirsiniz. Kendi çekimlerimi daha sonra paylaşacağım.

Ölüdeniz’e gelip de Yamaç Paraşütü yapmamak olmazdı. Tandem denilen, bir pilot eşliğinde yapılan atlayışlara herkes katılabiliyor. Bu seferki atlayışımda kontrolün bende olmasını istedim. Belki bir gün öğrenirim.

Babadağ’ın tepesine yaklaşık 45 dk süren bir kamyon yolculuğu sonrası varıyorsunuz. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra, arkanızda pilotunuzla beraber 2000 metre yükseklikten boşluğa doğru koşuyorsunuz ve gökyüzündesiniz! Harika bir heyecan ve manzara keyfi…

Devir tasarruf devri. Bugünkü sponsorum Alisverisrobotu, tam da bu işe yarıyor. İnternette onlarca alışveriş sitesi var. Bir ürün alacakken mağaza mağaza gezip en uygun fiyatlısını bulmak öyle eskisi kadar zor değil. Hele sizin için tüm bu sitelerdeki ürünleri arayıp kıyaslayan bir robot olsa çok daha kolay olurdu: İşte adamlar bunu yapmış 🙂

Alisverisrobotu.com Hakkında:
AlisverisRobotu.com alışveriş konusunda en doğru kararı almanıza yardımcı olacak bir ürün ve fiyat
karşılaştırma platformudur. AlisverisRobotu.com’da bir ürünün internet mağazalarındaki fiyatlarıyla
beraber bu ürünün satıldığı size en yakın fiziksel mağazaları da bulabilirsiniz.
http://www.alisverisrobotu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir