Gün 32: Kişisel Holdinginiz Emrinizde (Fors Plus)


1 Eylül itibariyle yeni sezonumuz açıldı ve ritm atölyesi çalışmalarımız başladı. Bugün oldukça keyifli bir grup vardı ve iki buçuk saat keyifle darbuka çalmayı öğrendik. Daha doğrusu öğrendiler; ben ikinci derste oradan kaçarak Üniaktivite’nin düzenlediği “Seni Uzaktan Sevmek” adlı filmin özel gösterimine gittim.

Cevahir’deki salonda tadilat olduğu için Gmall’da küçük bir salona alınmıştı. Perde ve ses sistemi iyiydi; ama filmi beğenmedim. ‘Romantik komedi’ türündeki filmimizde bol bol belaltı espriler ve sahneler yer alıyor. Aslında kaliteli olursa belaltı espriye de karşı değilim; ama ‘cık’, sarmadı.

Film çıkışında G-Art’ta camdan yapılmış modern sanat eserleri vardı. Hızlıca baktım, hoşuma gitti. Broşürü kaybettiğimden ismini, sanatçıyı yazamıyorum. Netten de ne Gmall, ne G-art sitesi bulabildim. Büyük eksiklik!


Fors Plus, girişimcilere a’dan z’ye destek hizmetleri sağlayan bir kuruluş. Sanal ofis hizmetlerinden, satış temsilciliğine, website tasarımına birçok hizmeti sağlıyorlar “Kişisel Holdinginiz” sloganıyla. İlk defa bir şirket tanıtım videosu koyarak neler yaptıklarını onlardan dinleyelim:

FORS PLUS from ForsPlus on Vimeo.

Bu arada şirket Genel Müdürü Verda Hanım’ı söz vermeme rağmen ziyaret edemedim. En kısa zamanda kendilerini ziyaret edip ayrıntılı bilgi aktaracağım.


Fors Plus Hakkında:
Satmak istediği bir ürün veya hizmeti olan kişi ve kuruluşlara ofis ortamı, ticari altyapı, personel, web sitesi, güvenli ödeme sistemleri ve benzeri hizmetler sunan Türkiye’nin Yeni İş Modelidir.
FORS PLUS , katılımcılarına a’dan z’ye ticaret yapabilmelerinin yolunu açar, oluşturduğu “network”u reklam ve pazarlama hizmetleri ile doğru kişilere tanıtır. Katılımcılarına profesyonel işletme imajı sağlar, satış oranlarını gözle görülür derecede arttırmayı hedefler.
http://www.forsplus.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir