Gün 45: ArtStyle Üçlemesi

Bugün ilk defa bir firma üçüncü defa reklam vermiş oldu. İç mimarlıkta sektörün önce firmalarından ArtStyle’a desteği için tekrar teşekkürler. Sizin gibi değerli firmalar sayesinde ormana her gün biraz daha yaklaşıyoruz.

Tatil sırasında biriken işler bitmek bilmedi. Üstüne toplantılar, telefonlar… Yorucu bir gün oldu. İyi bir yemeği hakettiğimi düşündüm.

Moğol yemekleri aslında bize çok da uzak değiller. İstinye Park’taki Go Mongo, gayet keyifli ortamı -özellikle bahçesiyle- akşam yemeği için iyi bir seçim. Başlangıçta alınan Çin böreği burada çok güzel yapılıyor. Yeni çıkan Demi Soslu Bonfile çok lezzetliydi ama küçük porsiyonları beni çok tatmin etmedi. Yine de gece gece kendime hakim olmayı tercih ettim 🙂

Sonrasında Etiler Chili’s’de yeni bir margarita denedim. Şu sürekli yenilik merakıma bir son vermem gerekir mi diye sorgulamama sebep oldu kendimi 🙂

Artstyle Hakkında:
Artstyle, 2005’den günümüze “kalite ve estetiğin buluştuğu yer” felsefesiyle hareket ederek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çağın bize sunduğu yenilikçi ve kaliteli malzemeleri kullanarak fonksiyonel iş ve yaşam alanları oluşturmaktadır.
Artstyle sahip olduğu profesyonel kadrove kendine ait üretim alanları ile her türlü çözümü sizler için üretir ve uygular.
http://www.artstyle.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir