Gün 48: Sezon Açılış Kokteyli (Monitera)

Bugün sabah Kadıköy’de, öğleden sonra da Taksim’de M3 Works ritim dersleri vardı. Aynı zamanda Taksim Stüdyosu’ndaki ‘Sezon Açılış Kokteyli’ ve televizyon röportajı da üstüste geldi. Yoğun ve keyifli bir gündü.

Haftasonu tatil yapıp işinden sızlananlara duyrulur. Gerçi perküsyonla, müzikle, sanatla uğraşmak her zaman keyifli; o yüzden sızlanmıyorum.

Kanal T’ye bağlı Sektörel Haber Merkezi’ni Nurseli İdiz sunuyor. 1 Ekim’de başlayan yeni yayın döneminde şirketimizi tanıtmak üzere bir röportaj teklif ettiler. Bunun sezon açılış kokteylimize denk gelmesi de ayrı bir güzellik oldu. Ritm dersi alanlar öğrendiklerini kameralar karşısında sergilerken, kokteylimizden de detay çekimler alındı. Üstüne benimle yapılan bir röportajla birlikte Ekim ayında yayınlanacak. Görüntüleri paylaşırım.

*

Sosyal medyanın gücünün artık herkes farkında. Hatta bu gücü kullanarak orman oluşturmaya çalışanlar bile var 🙂 Tabi “kontrolsüz güç, güç değildir” mottosundan hareketle bu gücü de izlemek, gerekirse marka adına müdahale etmek gerekiyor. İşte bugünkü sponsorum Monitera da tam da bu noktada devreye giriyor.

Monitera Hakkında:
Monitera; tanımladığınız kelimeleri mikrobloglarda, bloglarda, haber sitelerinde, sosyal ağlarda, forumlarda, sözlüklerde ve resim-video servislerinde anlık olarak tarayan, bu içeriği işlemenize olanak sağlayan ve online rapor alabileceğiniz bir servistir.
İnternet odaklı iletişim stratejilerinizi oluşturmadan önce insanların sizin hakkınızda neler konuştuğunu öğrenebilir, anlık kriz yönetimi yapabilir, tüm içeriği ölçümleyebilir ve bu içeriklerle birlikte oluşacak online itibar puanınızın değişimini gözlemleyebilirsiniz.
http://www.monitera.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir