Gün 49: At Binenin Fikir Kuşananın (Fikir Sizler)

İlk ata binme deneyimimi Abant Gölü çevresindeki turla yaşamıştım. Pek keyifliydi. Tabi atlar eğitimliydi ve ne yapacaklarını benden kat kat iyi biliyorlardı. Bana binip etrafın tadını çıkarmak kalmıştı.

Bugün ise bu işi daha iyi öğrenebilmek için binicilik kursuna başladım. Motorsiklet sürüyor olmamdan olsa gerek, dengemin oldukça iyi olmasını hoca takdir etti. İzleyicilerden de ilk dersim olduğuna şaşıranlar oldu 🙂

Üzengi üzerinde ayağa kalkma hareketleri epey zorladı. Hoca ne spor, ne de motorsikletin bacak üst iç kısmındaki bu kasları böylesine çalıştıramayacağını söyledi. Yarınki ağrılardan bunu anlayacakmışım.

Bugün ve yarın Fikir Sizler sponsorum. İlk defa iki gün üstüste bir sponsorluk alıyorum. Yarın da arkadaşların toplantısına katılacağım ve daha detaylı bilgiler alacağım.

Fikir Sizler Hakkında:
FikirSizler; fikir peşinde koşan, üreten, bir ülkenin geleceği emanet edilebilecek dinamik bir gençliğin hayalini kuran ve bu yönde projeler geliştiren bir oluşumdur. Farklı üniversitelerin öğrencilerinden oluşur ve hiçbir kuruma bağlı olmayıp, tamamen bağımsızdır. Başarılı, marka değerinde projelerin, üretici fikirlerin, dostlukların “anahtarı” olmak, açılması güç kapıları çalışarak elbirliğiyle açmak en büyük hayalimizdir.
FikirSizler hiç bir, kuruma, kuruluşa, derneğe, vakfa, siyasi organizasyona, üniversiteye bağlı değildir. Bünyemizde ve etkinliklerimizde, siyasi fikirler ve konular tartışma dışıdır.
http://www.fikirsizler.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir