Gün 51: Woo İstanbul, Dört Büyüklerden Biri

Bugün ve takip eden üç günün sponsoru Woo İstanbul, Türkiye’nin en büyük dört jeans üreticisinden biri. Mavi, Colins ve LTB markalarıyla birlikte sektörü sırtlıyorlar. Projeye de bugüne kadarki en sağlam desteği veren kuruluş oldu.

İlk defa bir firma üç gün üstüste reklam alıyor. Bir de ilk defa bir firma toplamda dört güne ulaşmış bulunuyor. Bu da Jeans’in dört büyüklerinden Woo İstanbul’a yakışırdı.

*

Bugün Etohum’dan Burak Hoca, Düşüntaşın’dan Selim Çavuş, One Dergi’den Nihat İpekçi ve Berkan Bağcı ile Kanyon The House Cafe’de bir araya geldik. Keyifli bir sohbetti. Sohbetmiş demek lazım ben sonuna yetiştim 🙂

Emel Sayın da oradaydı. İlla fotoğraf çektirmem için ısrar ettiler. Ama kendisi öyle bir zerafetle salata yemekteydi ki kıyamadım 🙂

Woo İstanbul Hakkında:
Woo İstanbul ile genç ve genç yetişkin erkek ve kadınlara yönelik günlük hayatın pek çok anı için rahat giyilebilir ve şık kombinasyonlar sunuyoruz. Özgün ve farklı konseptimizle erkek ve kadınlar için onları çekici kılacak alternatifler yaratmaya devam ediyoruz.
http://www.woo.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir