Gün 57: Dünya Kalp Günü (Chocnette)

Türk Kalp Vakfı önderliğinde Taksim’de Dünya Kalp Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte Ritmbox olarak görevimiz ‘kalp ritmi’ni tutturmaktı. Onlarca doktor ve sağlık personelinin katıldığı yürüyüş boyunca kalp ritmi tuttuk ve vatandaşlar da bize alkışlarla destek verdi.

İHA’dan geçen bilgi şu şekildeydi: “Taksim Cumhuriyet Anıtı önünden başlayan yürüyüşe, yağmura rağmen yoğun bir ilgi oldu. Katılımcılar, “Kalbin de bir yaşı olduğunu biliyor musunuz”, “Unutmayın kalbininiz de bir yaşı var” gibi pankartlarla, kalp sağlığına kalp sağlığına ilişkin mesajlar verdi. Galatasaray Meydanı’na kadar yürüyen katılımcılar, burada ritim grubunun gösterisine alkış tuttu.” Devamı için tıklayabilirsiniz.

Galatasaray Anıtı’na vardığımızda bir gösteri yaptık, büyük alkış aldı. Böyle önemli bir etkinlikte yeralmaktan mutluyduk 🙂 Akşam da birçok anahaber bülteninde yeraldı.

Bu arada çikolata kalp krizi ve felç (inme) riskini azaltıyormuş (Kaynak: İnternethaber). E mutluluk hormonu salgısını da hepimiz biliyoruz 🙂 Bugünkü sponsorum Choc’nette hem damaklara, hem kalbe faydalı demek ki. Kullandıkları kaliteli malzeme ve hijyen konusundaki hassasiyetleri gönül rahatlığıyla tavsiye etmemi sağlıyor. Bu arada Türkiye’de 33 şubeden sonra Amerika’ya açılma planları bulunan şirket globalleşiyor da. Şimdiden tebrikler… Choc’nette daha önce de burada yeralmıştı. Destekleri için teşekkürler.

Choc’nette Hakkında:
Tüm Türkiyeyi sarmış enfes bir lezzet , çikolata şelalesinden akan gerçek çikolata ile taze meyvelerin doyumsuz aşkı
http://www.chocnette.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir