Gün 60: Yapı Fuarında Düm Tek (Verimor)


Önümüzdeki üç gün Buildist Fuarı’ndayım. Hem stand organizasyonundayız, hem de günboyu perküsyon çalıyoruz. Perşembe olması sebebiyle kalabalık değildi; ama biz keyifle çaldık. Konferans vakitlerinde ise fuarın kabusuyduk 🙂

Konferans zamanlarında, salon tarafından koşarak gelen bir görevli, gözlerini faltaşı gibi açmış “amman amman hoca konuşamıyor” diyordu. Aslında belli bir program var elbette. Ama bazen uzayan seminerler, geciken eğitmenler programı aksatıyordu.

Çaldığımız zamanlarda oluşan ses, tüm salonu sarıyor ve herkesi standa çekiyordu. Hani zaten toplamda yüz küsür katılımcı varsa, neredeyse hepsi bizim stand önüne geliyordu.

Sahne aralarında yan taraftaki kitapçıyı mesken edindik. Harika kitaplar vardı. Özellikle bir ahşap oyuncak kitabı çok hoşuma gitti. BMW’ler, Ferrari’ler, Kawasaki’ler… Herşeyin ahşabını yapmışlar. Özellikle fotoğrafta görülen Harley Davidson çok güzeldi.

*

Bu arada çalarken gömlek giymemiz gerektiğinden tüm gün Verimor ile olamadım. Kusura bakmasın sevgili sponsorum. Ama Danışma Görevlisi arkadaş da “Erdem Nerede?” projesini takipteymiş; bolca bahsettim, şahittir 🙂

Verimor Hakkında:
Verimor Telekom, Telekomünikasyon Kurumu STH (Sabit Telefon Hizmeti) işletmeciliği lisansı ile hizmet vermektedir. Bir çok ulusal ve uluslararası anlaşmalar imzalayarak ve yatırımlar yaparak gerekli alt yapımızı oluşturmuş bulunmaktayız.

Empati kavramını benimseyen firmamız; IT sektöründe edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendisini müşterilerinin yerine koyarak, müşterilerini doğru anlamayı ilke edinmiş, ihtiyaçları doğrultusunda gerçekçi çözümler üretmiştir.Bu doğrultuda bilgi birikimini ve teknolojik altyapısını sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri uluslararası boyutta yakından takip eden, yenilikleri müşterilerine en güncel ve en iyi şekilde sunan firmamız; kalite, hizmet anlayışı ve sektörde marka olma bilinci ile fark yaratmayı, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli geliştirmeyi ve sektöründe büyümeyi ilke edinmiştir.
http://www.verimor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir