Nasıl ?

20’li yaşlardaki genç girişimcilerin bir araya geldiği, iş ağı oluşturma vurgusuyla paylaşma esasına dayalı bir genç girişimciler iş organizasyonu olan Young Ceo Club, “Erdem Nerede” projesini hayata geçiriyor. 365 günlük kampanya ile Erdem Genç hergün bir sponsorun T-Shirt’ü ile dolaşıyor. erdemgenc.com adlı bloğunda ve tüm sosyal medya mecralarında video ve fotoğraflarını  paylaşıyor. 1 TL’den başlayan reklam ücretiyle 365 gün sonunda 20.000 ağaçlık “Markalar Ormanı” Projesi  hayata geçiyor.

Sosyal Medya’nın önemini vurgulamak için iş dünyasının ve üniversite öğrencilerinin Üniaktivite ve M3 Works’den tanıdığı sosyal medyanın artık yerelleşmiş kullanıcılarından Erdem Genç ve Türkiye’deki genç girişimcileri bir çatı altında birleştiren Young Ceo Club işbirliği ile gerçekleştirilen projeden elde edilen gelir TEMA, ÇEKÜV gibi bir kurum aracılığıyla en az 20.000 ağaçlık Markalar Ormanı’nı kurmada kullanılacak.

Firmaların sadece bir güne sponsor olarak hem Markalar Ormanı’nda kendi markaları adına ağaç sahibi olabileceği hemde sosyal medyada kendi T-Shirt’lerini giyen Erdem Genç’le var olabileceği kampanya için katılın kontenjanı sadece 365 adet olarak belirlenmiştir.

Kampanya Nasıl İşleyecek ?

Markalar sadece sponsor oldukları günün ücretini ve T-Shirt maliyetlerini karşılıyarak bu kampanyaya katılabilecekler  hem “Markalar Ormanında” yer alıp hem de sosyal medyada var olabilecekler.

Reklam ücreti ilk gün 1 TL+tişört bedeli, ikinci gün 2 TL+tişört bedeli, üçüncü gün 3 TL+tişört bedeli şeklinde ardışık olarak artacak ve 365. güne gelinen 365 TL+tişört bedeli ile birlikte toplam 66795 TL gelir elde edilmesi ve bu gelirin TEMA, ÇEKÜV gibi bir kurum aracılığıyla en az 20.000 ağaçlık bir markalar ormana dönüştürülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir