SmartPRO Spam Akademisi

SmartPRO Spam Akademisi
İnsanı Bilişim’den Soğutan Bilişim Firması
SmartPRO’dan geçtiğimiz yıl bir eğitim teklifi almıştım. Bu şekilde mail adresim ve cep telefonum ellerine geçti. Ayrıca bir diğer mail adresimi de bir fuarda çekiliş için vermiştim. Vermez olaydım.
Bir yıldır sürekli spam mail ve spam sms atmaktalar. Bu can sıkıcı maillerin hiçbirinde de listeden nasıl çıkacağıma dair bir telefon yok. Belirtilen info@smartpro.com.tr adresine defalarca mail atmama, 0216 338 55 66 numaralı telefonu defalarca arayıp listelerinden çıkmak istedimse de bir türlü yapmadılar. Bugün yine bir çöp mailleri geldi. Çareyi Şikayetvar’da arıyorum, umarım bu sefer etkili olur.

Ama açıkça söylemek isterim ki, SmartPRO insanı kendinden de, bu tarz eğitimlerden de soğutuyor. Başka hiçbir yerde olmayan çok özel bir eğitim de verseler, asla gitmeyi düşünmüyorum; böyle bilişim etiğinden uzak bir firmadan bilişim eğitimi almayı da kimseye tavsiye etmem.

En son çöp mailleri şöyle:

Bilişim Sektörünün Öncüleri ile Buluşun!
Bilişim sektöründe kariyer mi yapmak istiyorsunuz? Peki, sektörde ne tür fırsatlar var? Kariyerimizi daha hızlı bir şekilde geliştirmek için neler yapmak, neler bilmek lazım? Nasıl öne geçeriz, ve nasıl daha fazla tercih edilen bir profesyonel oluruz?

Gelin, sizi sektörün öncüleri ile buluşturalım. DHL Express Türkiye Faturalandırma Projeler Müdürü Alpay Utku düzenlenecek seminer kapsamında, katılımcılarla yazılım projeleri, veri ambarları, kurumsal raporlama ve iş zekası konularında uzmanlığını paylaşacak, kariyerinize ışık tutacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir