Gün 28: Suda Yürüdüm (Buldumbuldum.com)

Marmaris’teki ikinci günde tekne turuna çıktım. 7 tane koy gezerek akşam ettik. Deniz, kum, güneş üçlemesindeki kuma sadece Turunç’ta verdiğimiz uzun molada ulaştım. Bir yapılması gerekenler listesi varsa onlar içinde bu tekne turları da olmalı.

Buldumbuldum.com‘u kişisel olarak da çok sevdiğim için tişörtünü pek çıkarmak istemedim. Lakin denize öyle girilmemesi gerektiği konusunda yakın çevrem tarafından uyarıldım. Aslında siteye girme imkanım olsaydı eminim buna da bir çare bulan ürünlerini bulur “buldum buldum!” diye sevinirdim. Ne de olsa daha iki gün önce nazik bölgelerini dolarla temizlemek isteyenler için bir ürünlerini, bahşiş olarak kullanmıştım.

Döndükten sonra biraz daha kuzeyde Hisarönü-Turgut Köyü yakınlarındaki Kızkumu’na girdim. Karşı kıyının ortasına kadar giden bir yol alçacık kumdan oluşuyor ve karadan uzaklaştıkça sanki denizin ortasında yürüyor gibi oluyorsunuz!  O fotoğraflar diğer makinemde, henüz aktaramadım. Aktarınca paylaşırım.

Buldumbuldum.com Hakkında:
BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Capitol ve Kanyon Alışveriş Merkezlerinde Kiosk Mağazaları bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. 800 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.
http://www.buldumbuldum.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir