Turizm’in Liderleri İstanbul’da Buluştu

Sektörün en iyisi olma hedefiyle çalışmalarına devam eden M3 Works geçen yılda kazandığı En İyi Etkinlik Tedarikçisi (Best Event Supplier) ödülünü koruma isteği çerçevesinde çalışmaya devam etmektedir. Çalışmalarını sürdüren M3 Works aynı ödülü bu yılda kazanarak hedefine bir adım daha yaklaştı.

World Turizm Forum (WTF) kapsamında Türkiye’den ve Dünya’dan birçok saygın katılımcının yer aldığı ödül töreni 5 Şubat 2016 gecesi Çırağan Sarayı’nda düzenlendi. 40 ayrı kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecede En İyi Etkinlik Tedarikçisi (Best Event Supplier) kategorisinde ödül bu yılda M3 Works’ün oldu.

Alınan ödülle birlikte doğru yolda ilerlediklerini belirten M3 Works Genel Koordinatörü Erdem Genç, 10 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak ikinci kez bu ödüle sahip olduklarını böylece doğru yolda olduklarını ve trendleri, gelişimleri takip ederek aynı hızda çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

IMG_6516

M3 Works, 2005 yılında kurulmuş bir kurumsal aktivite organizasyon şirketidir. Takım çalışmaları ve motivasyon eğitimlerine odaklanmıştır. Hayatlarının büyük bir bölümü iş yaşamı olan profesyonellere, sanat ve spor aracılığıyla motivasyon ve takım çalışması (teamwork, team building), takım ruhu değerlerinin kazanılması çalışmalarında sizlere çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca fuarlar, üniversiteler, seminerler gibi markanın müşteri ile buluştuğu noktalarda, onlara farklı atölye deneyimleri sunarak marka ile müşteri arasında kurulacak birebir ilişkide doğrudan pazarlama araçları sağlamaktadır. Bu amaçla İstanbul’da 2. kez düzenlenen World Turizm Forum Ödül Töreni’nde “En İyi Etkinlik Tedarikçisi (Best Event Supplier)” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir