Türkiye’nin En Başarılı Genci Seçildim :)

JCI tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 21ncisi gerçekleştirilen Türkiye’nin En Başarılı Genci (TOYP – Ten Outstanding Young Person) Ödülleri’nde İş Dünyası ve Girişimcilik kategorisinde Türkiye’nin En Başarılı Genci seçildim.

odul (1) odul (2)

odul (3) odul (4)

YTÜ Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Erdem Genç, Özyeğin Üniversitesi’nde Girişimcilik Yüksek Lisans eğitimi almaktadır. Boğaziçi Üniversitesi SEM’den Etkinlik ve Eğlence Sektöründe Pazarlama Yönetimi, New York Üniversitesi’nde Oyun Tasarımı eğitimleri alan Genç, dil eğitimlerini de Oxford House Collage Londra ve EF San Francisco’da tamamlamıştır.

Toyp Hakkında:

Dünyanın en prestijli ödüllü olan “Ten Outstanding Young Persons Of the World” programının Türkiye finalleri olan TOYP – Türkiye’nin On Başarılı Genci’ projesi, her sene, dünyanın en büyük üçüncü gençlik sivil toplum örgütü olan JCI- Junior Chamber International (Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler) Derneği Türkiye Şubesi tarafından düzenlenenen ve Türkiye’nin alanında en eski sosyal sorumluluk ve toplumsal farkındalık projelerinden biridir.

Website:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir